Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houten Pellets |
Herkomst | Rusland |
Streek | Bratsk |
Volume | 66тонн - 4500 Ton per maand Overzetten |
Soort | Siberische conifeer |
Diameter | 6 mm Overzetten |
Lengte | <40 mm Overzetten |
Dichtheid | 700 kg/m3 Overzetten |
Asgehalte | <0.5 % |
Vochtgehalte | 9 % |
Certificatie | ENplus |
Incoterm | CPT - taks betaald tot Streek Sankt Petersburg |