18323507
    2021-03-13

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Rusland
Streek Киров

Volume 21 - 1000 Ton per maand
Soort Lork (Larix spp.), Den (Pinus sylvestris) - grenenhout, Gewone spar (Picea abies) - vurenhout
Diameter 6 mm
Lengte 5-40 mm
Dichtheid 670 kg/m3
Asgehalte 0.5 %
Vochtgehalte 7-9 %
Brandstofkorrels 6 mm in ENplus A2 kwaliteit. Big Bag of zachte container. De verzending geschiedt over de weg.
Verpakken in zakken van 15 kg, gestapeld op een houten pallet (65 zakken met wikkelfolie). Totaalgewicht granulaat: 975 kg. Palletformaat: 115 × 90 cm.
Op verzoek van de klant is het mogelijk om de hoeveelheid lading op de pallet te wijzigen, om een ​​individueel ontwerp van de verpakkingszak te maken.
Prijs -75 €, per ton in zakken van 15 kg op een pallet van 90 x 115 cm, (65 zakken op een pallet, verpakt in rekfolie. Pelletsgewicht op een pallet 975 kg.)
Prijs -70 € per ton in big bags van 1 ton.

Incoterm FCA - franco transporteur Land Rusland Streek Кировская область, Нагорский район, пгт.Нагорск