Zie totaal overzicht - Houten Pellets Aanbiedingen

A1 Beuken houten pellets in zakken van 15kg 25-1000 ton / maand van Croatië

    18322661
    2024-07-16
    2024-09-14

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Croatië

Volume 25 - 1000 Ton per maand Overzetten
Soort Beuken
Kwaliteit A1
Verpakking Zakken van 15kg
Diameter 6 mm Overzetten
Asgehalte <0.7 %
We produce and sell beech pellets.
Our products, Cropellets and Faggio Puro are top quality products with excellent caracteristics in accordance with the requirements of the standard ENplus, made of pure beech wood residue, without bark, which comes out of our own primary production (sawmill).
Both products are excellent choice for heating: they have same characteristics, only Faggio Puro has a lighter color than Cropellets. One of the most important advantages of A1 pellets is being environmentally friendly.
One bag is 15 kg. One pallete contains 78 bags.

Prijs Op aanvraag EUR per Ton Overzetten

7e   Jaar

aanbieding 12 Jul 2024 04:00

A1 houten pellets in zakken van 15kg 24-500 ton / vlek

van UAB REDAL (Ltd.)
aanbieding 14 Mar 2024 04:00

A1 Berken houten pellets in zakken van 1000kg 1-100000 ton / vlek – 1 keer

van Weifang Dening Technology & Trade Co., Ltd.
aanbieding 08 May 2024 11:24

A1 Gewone Spar - Vurenhout houten pellets in zakken van 15kg 10-1000 ton / vlek

van AGRIPLANT S.R.L.
aanbieding 06 Jun 2024 09:08

A1 Den - Grenenhout, Gewone Spar - Vurenhout houten pellets in zakken van 15kg 24-3000 ton / maand van Litouwen

van Litmer, UAB