18320743
    2020-12-23
    2021-01-22

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Rusland
Streek Тверская область

Volume 22 - 400 m3 Vlek – 1 keer
Soort Gewone spar (Picea abies) - vurenhout
Diameter 6; 8 mm
Dichtheid 0.98% kg/m3
Asgehalte 0.7-0.9 %
Vochtgehalte 6-8 %

Incoterm FCA - franco transporteur Land Rusland Streek Тверская область