Merbau, Bloempot - Planter

    18316914
    2020-09-07

Type massief hout Aziatische hardhout
Soort Merbau
Herkomst Papoea-Nieuw-Guinea
Type Bloempot - Planter

Volume 1 - 200,360 20’container Vlek – 1 keer
Standaard of norm Standard
Afmetingen 275 x 275 x 218mm ,365 x 365 x 284mm,465 x 465 x 350mm ,555 x 555 x 415mm
Beschrijving Kwila/Merbau Planter boxes In different Sizes
Ranging from Small to Big
See Photos for more Details
1. Sets of 3/360 to 20' Container
2. Sets of 4/200 to 20' Container

Prijs Op aanvraag USD