Type massief hout | Europees naaldhout |
Soort | Den (Pinus sylvestris) - grenenhout, Siberische den, Siberische spar |
Herkomst | Letland |
Type | Schuttingen - Schermen |
Hoeveelheid | 56 m3 Vlek – 1 keer Overzetten |
(Approx 56m3,) 26500 pcs of profiled round top 1.5m x 95mm x 15mm pickets. Tanalised pressure treated. Can be spruce or pine.
Koopt van: | Europa |