Natuurlijk Fineer, Obéché , Kwartier

  • Aanbieding
    18313875
  • Datum
    2021-02-02
  • Staat : niet langer geldig

Product

Type snijfineer Natuurlijk Fineer
Houtsoorten Afrikaans tropisch hout
Soort Obéché (Abachi, Ayous, Samba, Wawa)
Doorsnede Kwartier
Herkomst Kameroen

Specificaties

Kwaliteit AB (first and second)
Volume 40000 - 50000 m2 (sqm) Vlek – 1 keer
Oppervlakte 40000 - 50000 m2 (sqm)
Dikte 0.6 mm
Lengte 250+ cm
Beschrijving Ayous AB quality veneer, size 250+ [cm]. The origin of our Ayous is good, the veneer is compact and therefore suitable for the bleaching and dyeing process. Typically the logs are large and you have a good homogeneity of color and structure. In the AB quality are tolerated inside the log passages with small knots and slight stain.

family: MALVACEAE

species name: TRIPLOCHITON SCLEROXYLON

other names: AYUS , XWETIN , SAMBA , WAWA , OBECHE , M'BADO , EGUESS , ARERE , BADO , ABACHI

Prijs & voorwaarden

Prijs 0.75 EUR per m2 (sqm)
Incoterm EXW - af fabriek Land Italië Streek Meda (MB)
Leveringstermijn Op voorraad
Verkoopt aan: Wereldwijd

Verkopers

Het spijt ons, maar deze aanbieding is niet meer beschikbaar. Maar geen probleem! Vul simpelweg onderstaand formulier in, om vervolgens reacties te krijgen van gelijkstemmige, nieuwe beschikbaarheden.

 Ik bevestig dat ik de Fordaq's privacybeleid heb gelezen en begrepen.

By registering you agree to our Algemene voorwaarden