18311217
    2020-07-06
    2021-01-02

Type Brandhout/Houtblokken Gekloofd
Herkomst Croatië

Volume 40 - 400 pallet per maand
Soort Beuken, Haagbeuk, Eik
Beschrijving we offer KD or fresh hardwood firewood in pallets of 1x1x1.8M and 1x1x1.1M