18310919
    2020-08-04
    2020-09-03

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Gebruik: heating
Herkomst Brazilië
Streek south

Volume 1 - 30 40’container per maand
Houtsoorten Zuid-Amerikaans naaldhout
Soort Taeda Pine
Diameter 6 mm
Lengte 40 mm
Asgehalte 0.7 %
Beschrijving Wood Pellets available from September 2020 on for sale / shipment
in 15kgs bags / big bags
humidity <10% / residual ashes <0,7% / calorifying power >4,60 Kwh/Kg
length <40mm / diameter 6mm.