18310919
    2021-03-15
    2021-06-13

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Gebruik: heating
Herkomst Brazilië
Streek south

Volume 1 - 300 Ton per maand
Houtsoorten Zuid-Amerikaans naaldhout
Soort Taeda Pine
Diameter 6 mm
Lengte 40 mm
Asgehalte 0.7 %
Beschrijving Wood Pellets available for sale / export / shipment
in big bags, and soon in 15kg plastic bags
humidity <10% / residual ashes <0,7% / calorifying power >4,60 Kwh/Kg
length <40mm / diameter 6mm.

Incoterm CIF - kosten, verzekering en vracht Land Italië Streek Palermo