Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houten Pellets |
Herkomst | Rusland |
Volume | 22,05 - 330 Ton Vlek – 1 keer Overzetten |
Lengte | 6 mm Overzetten |
Asgehalte | 0,5 % |
Certificatie | ENplus |
Incoterm | DDP - geleverd, rechten betaald |