Power Flame Royal Comfort 10kg hout pellet Din plus 100% den

    18310238
    2020-09-24

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Polen

Volume 24 - 500 Ton per maand
Diameter 6 mm
Asgehalte 0.5 %
Vochtgehalte <10 %
Certificatie DINplus
Beschrijving Het vinden van goede pellets is tegenwoordig vermoeiend geworden. Wanneer u denkt dat u eindelijk het bedrijf vindt dat u tevreden stelt met kwaliteit, beginnen vertragingen met leveringen.
Met Power FLame kun je lekker slapen omdat we stabiliteit garanderen. U krijgt gecertificeerde kwaliteit en snelle levertijden (3-4 dagen).

Pellet brandt goed, maakt de kachel niet vuil en heeft een uitstekende calorische waarde. Hiermee garanderen wij u alvast dat u geen klachten heeft van de klant of dat de kachel stopt of moet blijven schoonmaken.
Wij geven u een product met zijn natuurlijke houtkleur, er zijn geen chemicaliën, bleekmiddelen of andere toevoegingen. De klant ruikt geen oplosmiddelen bij het verbranden van pellets en vindt geen korstjes in de ketel.

We bieden u eenvoudig samenwerking zonder klachten van klanten.

U zult niet zonder pellets komen te zitten en u zult weten dat de lading op de afgesproken dag arriveert. Ik zou in realtime op de hoogte worden gehouden van het proces van uw bestelling. U kunt dus gemakkelijk uw verkopen plannen. Levertijden bij ons zijn punctueel en kort - binnen 3-4 dagen.

Vertrouwen groeit in de loop van de tijd, maar de transparantie van de relatie is de basis om ermee te beginnen.

Als u een goede leverancier heeft, slaap dan goed. U hoeft zich geen zorgen meer te maken door tijd te verspillen aan continu zoeken en meer te gaan verdienen door voor uw bedrijf te zorgen. Met een vertrouwde leverancier verliest u de klant niet meer omdat de lading te laat is.

Neem telefonisch of per e-mail contact met ons op en wij geven u alle informatie die u nodig heeft.

Incoterm FCA - franco transporteur