18308731
    2020-08-14

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Herkomst Belarus

Volume 22,08 - 22,08 Ton Vlek – 1 keer
Beschrijving Softwood briquettes RUF from Belarus. We are ready to delivery for you our goods from 22,08 t.

Incoterm DDP - geleverd, rechten betaald Land Polen Streek Европа