18308725
    2020-08-14

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Belarus

Volume 22 - 22 pieces Vlek – 1 keer
Beschrijving Dark soft wood pellets A2 in big bags 1000 kg with ash content till 1% from Belarus. DDP. We are ready to delivery for you our goods from 23 t.

Incoterm DDP - geleverd, rechten betaald Land Polen Streek Европа