18308466
    2020-08-11

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Rusland

Volume 22 - 400 Ton per maand
Soort Gewone spar (Picea abies) - vurenhout
Diameter 6;8 mm
Dichtheid 0,98% kg/m3
Asgehalte 0,7-0,9 %
Vochtgehalte 8 %
Beschrijving shipment conditions FSA seller’s warehouse