18308311
    2020-08-04
    2020-10-03

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Montenegro

Volume 25 - 30000 m3 Vlek – 1 keer
Soort Spar (Abies alba), Gewone spar (Picea abies) - vurenhout
Diameter 6 mm
Dichtheid 680 kg/m3
Asgehalte 0.68 %
Vochtgehalte 4.8 %