Cumaru , Ipe , Jatoba , Thermobehandeld, Tand & Groef Vloeren - Parket

    18308298
    2020-06-04
    2020-12-01

Type massief hout Latijns-Amerikaans tropisch hout
Soort Cumaru (Almendrillo, Shihuahuaco), Ipe (Lapacho), Jatoba (Courbaril, Locust)
Hoofdkenmerken Thermobehandeld
Herkomst Brazilië
Type Tand & Groef Vloeren - Parket

Volume 1000 - 20000 m2 (sqm) per maand
Dikte 3/4 in
Breedte 2 1/4; 3 1/4; 4; 5 in
Lengte 1-7 yd
Kwaliteit
Certificatie ISO-9000
Beschrijving Brasil Tropical Pisos produces Hardwood Flooring & Decking, with native species from the north of Brazil, using advanced industrial processing techniques, following the most rigorous quality standards required in the most important markets around the world

Incoterm FOB - vrij aan boord Streek SC