Spar , Gewone Spar - Vurenhout, FSC

    18306788
    2020-05-22
    2020-11-18

Product Elements for wooden pallets
Soort Spar (Abies alba), Gewone spar (Picea abies) - vurenhout
Herkomst Bosnië-Herzegovina

Volume 25 m3 Vlek – 1 keer
Diameter z mm
Lengte 3; 4; 5 m
Gebruik Elements for wooden pallets
Kwaliteit Good
Behandeling Zonder behandeling
Beschrijving Our special offer:
Elements:
21 x 80 x 1200 mm
41 x 71 x 1200 mm
21 x 80 x 800 mm

Incoterm FCA - franco transporteur Land Bosnië-Herzegovina Streek Banja Luka