Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houten Pellets |
Herkomst | Letland |
Volume | 24 - 2000 Ton per maand Overzetten |
Soort | Gewone spar (Picea abies) - vurenhout |
Diameter | 6 mm Overzetten |
Dichtheid | 679 kg/m3 Overzetten |
Asgehalte | <0.3 % |
Vochtgehalte | 8 % |
Certificatie | ENplus |
Wood pellets of fir 100% diameter packed in 15kg bags and in big bag, certified EN plus A1.
We organize Logistic to any EU countries. We can pack bags with customers logo. |
Incoterm | DDU - geleverd zonder betaling van de rechten Streek Eu |
Verkoopt aan: | Europa |