Gewone Spar - Vurenhout

    18300591
    2020-05-15
  • Staat : Het aanbod werd gedeactiveerd.

Soort Gewone spar (Picea abies) - vurenhout
Herkomst België

Volume 250 m3 per maand
Dikte 15-22 mm
Breedte 70-145 mm
Lengte 2400-3600 mm
Klasseringssysteem Nordic TC-normen (groen boek)
Kwaliteit Export quality (pallets e imballagi)
Behandeling WB: warmtebehandeld
Droging Shipping dry - Réssuyé (KD 18-20%)

Prijs Op aanvraag EUR per m3