Den - Grenenhout, Gewone Spar - Vurenhout

    18300591
    2021-02-12
  • Staat : Het aanbod werd gedeactiveerd.

Herkomst Frankrijk

Volume 250 m3 per maand
Dikte 15-22 mm
Breedte 70-145 mm
Lengte 2400-3600 mm
Klasseringssysteem Nordic TC-normen (groen boek)
Kwaliteit Export quality (pallets e imballagi)
Droging Natuurlijke droging (AD)

Prijs Op aanvraag EUR per m3
Verkoopt aan: Azië