Soort | Den (Pinus sylvestris) - grenenhout, Gewone spar (Picea abies) - vurenhout |
Herkomst | Frankrijk |
Volume | 250 m3 per maand Overzetten |
Dikte | 15-22 mm Overzetten |
Breedte | 70-145 mm Overzetten |
Lengte | 2400-3600 mm Overzetten |
Klasseringssysteem | Nordic TC-normen (groen boek) |
Kwaliteit | Export quality (pallets e imballagi) |
Droging | Natuurlijke droging (AD) |
Prijs | Op aanvraag EUR per m3 Overzetten |
Verkoopt aan: | Azië |