18299745
    2020-07-01
    2020-12-28

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Brazilië

Volume 1000 m3 Vlek – 1 keer
Houtsoorten Latijns-Amerikaans tropisch hout
Soort Eucalyptus
Diameter 6.5 mm
Beschrijving Wood Pellets ENplus A1, species, Pine/Eucalyptus, origens, Brazil, South America, in Big Bags 1,000KG, product of reflorestation area, 100% certified FSC, certified number CSAGRO ( FSC-C111754 ) company certified FSC since 2012 product in accordance with EUTR 2013 regulations, we are primary manufacturer we export to global market FOB/CFR/CIF

Incoterm FOB - vrij aan boord Land Brazilië