18296036
    2020-02-13
    2020-08-11

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Gebruik: Consumer, industrial
Herkomst Oekraïne
Streek Chernihiv

Volume 22 Ton Vlek – 1 keer
Diameter 6-8 mm
Lengte 3.5-40 mm
Dichtheid 600-750 kg/m3
Asgehalte <0.7 %
Vochtgehalte <10 %
Beschrijving Wood pellets from pine ENplus- A1, 6-8 mm

Incoterm FCA - franco transporteur Land Oekraïne