RUF-briket van eikenzaagsel met levering aan uw magazijn

    18296025
    2020-02-13

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Herkomst Belarus

Volume 1 - 10 vrachtwagenlading per maand
Beschrijving RUF-brandstofbriketten van eikenzaagsel. Geef het adres op en wij berekenen de prijs met levering aan uw magazijn en inklaring.

Incoterm DDP - geleverd, rechten betaald