Keukenkastjes, Modern

    18295807
    2020-08-12

Type Keukenkastjes
Herkomst Turkije
Type hoofdmateriaal Overig materiaal
Hoofdmateriaal Panou MDF

Volume 1 - 300 stuks Vlek – 1 keer
Beschrijving Design kitchen cabinets. We are the manufacturer. Please feel free to contact us for your inquiries and design requests.

Prijs 100-200 EUR per stuks
Incoterm FCA - franco transporteur Land Turkije Streek Denizli