18293907
    2020-07-24

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houtskool
Herkomst Kameroen
Streek Littoral

Volume 200 - 2000 Ton per maand
Houtsoorten Afrikaans tropisch hout
Soort Afrikaans Palissander, Machibi, copal van Rhodesië
Beschrijving We export African hard and soft wood charcaol from Cameroon origine.

Incoterm CFR - kosten en vracht (C&F, CNF) Land Kameroen Streek Littoral