18293882
    2022-08-03
  • Staat : Het aanbod werd gedeactiveerd.

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Belarus

Volume 23 - 200 Ton per maand
Pelletes are made from pine wood. Pelletes are packed in big-bags ~ 1000kg
Pelletes parameters:
humidity -8.7%;
diameter - 6,0mm;
ash content - 0.7%;
density - 1.19kg/dm3