Herkomst | Belarus |
Volume | 50 - 2000 m3 per maand Overzetten |
Dikte | 86 mm Overzetten |
Breedte | 86 mm Overzetten |
Lengte | 2000 mm Overzetten |
Klasseringssysteem | Nordic TC-normen (blauw boek) |
Kwaliteit | Export quality (packaging/pallets) |
Droging | Natuurlijke droging (AD) |
Certificatie | PEFC |