Houtskoolbriketten

    18293626
    2021-09-16

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houtskool Briquetten
Herkomst Belarus

Volume 20-22 - 100 Ton per maand
Beschrijving Houtskoolbriket (brikettekool) is een milieuvriendelijk product dat wordt verkregen door fijne fracties houtskool te persen. Het is gemaakt volgens TU BY 600542353 / 001-2208. HS-code 4402900000. Briketten zijn gecertificeerd volgens FSC NC-COC-025598-43.
In onze productie wordt de briket gevormd door de pers vanwege de aanwezigheid van een bindmiddel, meestal roggemeel. Steenkoolbriketten bevatten geen schadelijke stoffen. De plantaardige oorsprong van grondstoffen biedt uitzonderlijke milieuveiligheid bij gebruik.
Houtskoolbriketten zijn ideaal voor toeristen, jagers en vissers, ze worden gebruikt als brandstof in barbecues, barbecue, saunakachels, kachels en open haarden, alle soorten vuurboxen, evenals voor het verwarmen van tenten en kassen.

Incoterm DDP - geleverd, rechten betaald Land Duitsland