Zaagstammen, Elliotis Pine , Taeda Pine

    18290967
    2020-08-24
    2020-09-23

Product Zaagstammen
Houtsoorten Zuid-Amerikaans naaldhout
Soort Elliotis Pine (Pinus Elliotis), Taeda Pine
Herkomst Brazilië

Volume 250 - 5000 m3 Vlek – 1 keer
Deel van de boom Zonder de top
Diameter 14-35cm+ cm
Lengte 3.00 - 5.80 m
Kwaliteit ABC
Behandeling ACQ
Beschrijving We are large suppliers of Pine and Eucalyptus logs from forests managed by our company. The logs are exported to several markets, especially South Asia and Far East. Please contact us.

Incoterm FOB - vrij aan boord Land Brazilië Streek ITAJAY