18289692
    2020-07-01
    2020-12-28

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Litouwen

Volume 24 - 500 Ton per maand
Soort Douglas (Pseudotsuga), Den (Pinus sylvestris) - grenenhout
Diameter 6-8 mm
Asgehalte 0.4-0.7 %
Beschrijving Premium wood pellets from Lithuania. Able to offer from 500-1000 tons per month.