18288672
    2020-07-22
  • Staat : Het aanbod werd gedeactiveerd.

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Rusland

Volume 24 - 100 Ton Vlek – 1 keer
Diameter 6 mm
Asgehalte 0.5 %
Vochtgehalte 0.9 %
Beschrijving "GreenConcept" pellets. EnPlus RU023. Contact for further information.

Incoterm FCA - franco transporteur Land Litouwen Streek Vilnius