18287626
    2020-05-15
    2020-11-11

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Belarus

Volume 22 - 200 Ton per maand
Diameter 6 mm
Asgehalte 0.7 %
Beschrijving Pelletes are made from pine wood. Pelletes are packed in big-bags ~ 1000kg
Pelletes parameters:
humidity -8.7%;
diameter - 6,0mm;
ash content - 0.7%;
density - 1.19kg/dm3