Keukenstoelen, Traditioneel

    18287551
    2024-02-10

Type Keukenstoelen
Herkomst Oekraïne
Stijl Traditioneel
Hoofdmateriaal Eik

Volume 30+ stuks per maand Overzetten
RENATA stool
Material: oak
Treatment: flax oil, hard wax oil, acril lacquer (20 colors)
Seat: hard (wooden) / soft (artificial leather, fabric).
Seat height: 45 cm.
Total height: 45 cm
Packing: assembled 2 pcs / 1 box

Prijs Op aanvraag EUR per stuks Overzetten
Incoterm DDU - geleverd zonder betaling van de rechten
Beschikbaarheid Leverbaar op bestelling, levertijd meer dan 30 dagen

aanbieding 12 Mar 2024 10:21

Ontwerp, 50 stuks Vlek – 1 keer

van DENOVO WOOD SRL
aanbieding 22 Feb 2024 04:00

Keukensets, Modern, 5.0 - 50.0 stuks per maand

van Zakład GRABO Waldemar Irzyk
aanbieding 12 Apr 2024 04:00

Keukenkastjes, Ontwerp, 20 stuks Vlek – 1 keer

van Ssr Vina - Global Wood Wholesale Supplier
aanbieding 15 Feb 2024 15:18

Keukentafels, Modern, 1 - 1000 stuks Vlek – 1 keer

van Shandong Fangsi Import and Export Co.Ltd