18286556
    2020-05-07
    2020-11-03

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Herkomst Oekraïne

Volume 200 - 700 Ton per maand
Soort Beuken, Eik, Rode eik, zomereik
Lengte 150 mm
Breedte 90 mm
Dikte 60 mm
Asgehalte 0.85 %
Vochtgehalte 8 %
Beschrijving Our wood briquettes RUF with stamp are hard pressed, with a high calorific value and handy ten-pound packages.
wood species: pine, oak or mixed.