Keukensets, Traditioneel

    18281036
    2021-09-12

Type Keukensets
Productnaam UFP017
Herkomst Turkije
Streek Aegean
Stijl Traditioneel
Type hoofdmateriaal Europees naaldhout
Hoofdmateriaal Europees Zwart Den (Pinus nigra)

Volume 15 - 25 stuks per maand
Afmetingen 80x120
Kleur Natuurlijk
Beschrijving We manufacture handmade home and garden furniture. We can manufacture our products with any wood type what you want.
This kitchen set has five parts
One handmade table
Four handmade chairs

Incoterm FOB - vrij aan boord Land Turkije Streek İzmir