Keukensets, Traditioneel

    18281034
    2022-06-12

Type Keukensets
Productnaam UFP015
Herkomst Turkije
Streek Aegean
Stijl Traditioneel
Type hoofdmateriaal Europees naaldhout
Hoofdmateriaal Europees Zwart Den (Pinus nigra)

Volume 15 - 25 stuks per maand Overzetten
Afmetingen 80x120 cm
Kleur Gekleurd
We manufacture handmade home and garden furniture. We can manufacture our products with any wood type what you want.
This kitchen set has five parts
One handmade table
Four handmade chairs

Incoterm FOB - vrij aan boord Land Turkije Streek İzmir

Bedrijf

aanbieding 26 Sep 2022 04:00

Keukensets, Traditioneel, 1 - 10000 stuks Vlek – 1 keer

van Weifang Dening Technology & Trade Co., Ltd.
aanbieding 22 Feb 2024 04:00

Beech table and chairs

van Zakład GRABO Waldemar Irzyk
aanbieding 22 Feb 2024 04:00

Keukensets, Modern, 5.0 - 50.0 stuks per maand

aanbieding 15 Feb 2024 15:18

Keukentafels, Modern, 1 - 1000 stuks Vlek – 1 keer

van Shandong Fangsi Import and Export Co.Ltd