Zie totaal overzicht - Keukensets Aanbiedingen

Keukensets, Traditioneel

    18281033
    2022-06-12
  • Staat : Het aanbod werd gedeactiveerd.

Type Keukensets
Productnaam UFP014
Herkomst Turkije
Streek Aegean
Stijl Traditioneel
Type hoofdmateriaal Europees naaldhout
Hoofdmateriaal Europees Zwart Den (Pinus nigra)

Volume 15 - 25 stuks per maand Overzetten
Afmetingen 80x120
Kleur Natuurlijk
We manufacture handmade home and garden furniture. We can manufacture our products with any wood type what you want.
This kitchen set has 5 parts
One hamdmade table
Four handmade chairs

Incoterm FOB - vrij aan boord Land Turkije Streek İzmir

aanbieding 26 Sep 2022 04:00

Keukensets, Traditioneel, 1 - 10000 stuks Vlek – 1 keer

van Weifang Dening Technology & Trade Co., Ltd.
aanbieding 23 May 2024 04:00

Beech table and chairs

van Zakład GRABO Waldemar Irzyk
aanbieding 23 May 2024 04:00

Keukensets, Modern, 5.0 - 50.0 stuks per maand

aanbieding 16 Apr 2024 10:49

Keukenkastjes, Modern, 1 - 10000 stuks Vlek – 1 keer

van Shandong Fangsi Import and Export Co.Ltd