Bedden, Ontwerp

    18280944
    2019-10-22
    2020-04-19

Type Bedden
Herkomst Roemenië
Stijl Ontwerp
Type hoofdmateriaal Europees naaldhout
Hoofdmateriaal Gewone spar (Picea abies) - vurenhout

Volume 1 - 4 vrachtwagenladingen per maand
Afmetingen 90x200; 100x200; 140x200; 160x200
Eindig Lac, Vopsea baza de apa
Kleur Wit
Standaard of norm CE
Beschrijving The beds are packed in cardboard boxes, with all the accessories necessary for its mounting, respectively the assembly sketch, screws, placed on Euro pallets.

Prijs Op aanvraag EUR per stuks