18279352
    2020-09-17

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Brazilië

Volume 1000 - 10000 Ton per maand
Houtsoorten Latijns-Amerikaans tropisch hout
Soort Eucalyptus
Diameter 6.5 mm
Beschrijving Wood Pellets ENplus A1
Species, Pine/Eucalyptus
Origins, Brazil, South America
In bags 15KG
Product of reflorestation area
100% certified FSC
Certified number CSAGRO ( FSC-C111754 )
Company certified FSC since 2012 product in accordance with EUTR 2013 regulations
We are primary manufacturer and we export to global market
FOB/CFR/CIF

Incoterm FOB - vrij aan boord Land Brazilië