Keukensets, Bouwpakket – Doe-het-zelfmontage

    18274215
    2019-10-08

Type Keukensets
Herkomst Belarus
Stijl Bouwpakket – doe-het-zelfmontage
Type hoofdmateriaal Overig materiaal
Hoofdmateriaal Panou MDF

Volume 5 - 100 stuks per maand
Beschrijving I would like to offer subcontracting (outsourcing) to other furniture companies that require additional production capacity, we want to offer the manufacture of furniture, furniture components, sawing MDF, chipboard, MFC, gluing edges. We hope for long-term cooperation!

Prijs Op aanvraag EUR per stuks
Incoterm EXW – (ex-works) langs de kant van de weg Land Belarus