Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houtbriketten |
Herkomst | Rusland |
Volume | 22 - 100 Ton Vlek – 1 keer Overzetten |
Soort | Berken |
Dichtheid | 960 kg/m3 Overzetten |
Asgehalte | 0.6 % |
100% Birch Briquettes. Excellent quality. Let's keep your home in warm!
Incoterm | DDU - geleverd zonder betaling van de rechten |
Verkoopt aan: | Europa |