18264562
    2021-08-06
    2021-10-05

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Croatië

Volume 2 - 30 vrachtwagenlading per maand
Soort Beuken, Haagbeuk
Diameter 6 mm
Lengte 3.15-40 mm
Vochtgehalte <10 %
Beschrijving Premium quality wood pellet, very high caloric value, without additives, glue, bark or impurities.
We sell two types of wood pellets (A1- A2).
Diameter: 6mm
Length: 3.15Moisture: <10%
Net calorific value: >4.6 kWh/kg

Verkoopt aan: Afrika, Azië, Europa, Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Oceanië