Gewone Spar - Vurenhout, Den - Grenenhout, Kiosk - Gazebo

    18264375
    2020-07-31

Type massief hout Europees naaldhout
Soort Gewone spar (Picea abies) - vurenhout, Den (Pinus sylvestris) - grenenhout
Herkomst Letland
Type Kiosk - Gazebo

Volume 1 - 3 pieces per maand
Beschrijving Manufacturer sells the grill summerhouse. The total area is 9,2 m2. The delivery for individual clients possible. Good is transported on the 2 pallets with an assembly instruction.

Prijs Op aanvraag EUR