Den - Grenenhout, Gewone Spar - Vurenhout, Kiosk - Gazebo

    18264375
    2021-07-30

Type massief hout Europees naaldhout
Herkomst Letland
Type Kiosk - Gazebo

Volume 1 - 3 pieces per maand
Beschrijving Manufacturer sells the grill summerhouse.
The total area is 9,2 m2.
The delivery for individual clients possible.
Good is transported on the 2 pallets with an assembly instruction.