Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houtbriketten |
Herkomst | Oekraïne |
Volume | 1 - 5 vrachtwagenlading per maand Overzetten |
Briqet Pini key oak \ Pine
Incoterm | FCA - franco transporteur Land Oekraïne |