18258014
    2020-09-21
    2020-10-21

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Polen

Volume 24 - 200 Ton per maand
Diameter 6 mm
Lengte 15-35 mm
Dichtheid 670-700 kg/m3
Asgehalte 0.35 %
Vochtgehalte 5-7 %
Beschrijving Pellet of pine
Material 100% pine (FSC100%) , without supplements.
Calorific value at 18-19 MJ.
Low ash content, less than 0.35%.
Parameters according to the EN + A1 class.

15kg bags, 66 pieces on a palette (990kg).

Certification ENplus A1 No. PL043 and FSC100%

Incoterm EXW - af fabriek Land Polen Streek Silesia