1-laags Massief Houten Paneel, Radiata Den

    18255143
    2020-07-28

Massief houten panelen 1-laags massief houten paneel
Type massief hout Australisch & Nieuw Zeelands naaldhout
Soort Radiata den
Herkomst Nieuw-Zeeland
Streek China

Volume 20 - 1000 m3 per maand
Voeg meerdelig lamelle (fingerjoint)
Dikte 7-40 mm
Breedte 300-1300 mm
Lengte 2000-6000 mm
Kwaliteit No-knot AA, or healthy knot BB, smooth surface after sanding
Beschrijving made by radiata pine without knot, or lower price with healthy knots, used for furniture and producing for various markets in the worlds now, with nice quality. Product can be finger-jointed or can do without finger-joint