Type | Eetkamerset |
Herkomst | Vietnam |
Stijl | Ontwerp |
Type hoofdmateriaal | Aziatische hardhout |
Hoofdmateriaal | Finger Jointed Melia |
Volume | 1 - 10 40’containers Vlek – 1 keer Overzetten |
Kleur | Natuurlijk hout |
This is Dining Sets including bench ,3 chairs, table.
Table 1m3 and 1m6 Bench 1m3 and 1m Material: Finger Jointed Melia |
Incoterm | FOB - vrij aan boord |