Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houten Pellets |
Herkomst | Maleisië |
Volume | 500 - 3000 Ton per maand Overzetten |
Houtsoorten | Aziatische hardhout |
Soort | Wood pellet |
Diameter | 8 mm Overzetten |
Lengte | 30 - 45 mm Overzetten |
Dichtheid | > 600 kg/m3 Overzetten |
Asgehalte | < 2 % |
Vochtgehalte | < 10 % |
Certificatie | PEFC |
Tropical wood pellet
Incoterm | CFR - kosten en vracht (C&F, CNF) Land Maleisië |