Type massief hout | Aziatische hardhout |
Soort | ACACIA |
Hoofdkenmerken | FSC |
Herkomst | Vietnam |
Type | Speciaal Ontwerp Plaat |
Merk | SSR |
Touwmateriaal | Solid Wood |
Volume | 1 - 200000 20’container per maand Overzetten |
Breedte | 75; 95; 110; 125; 145; 200; 250; 290; 400; 500; 600; 800; 1220 mm Overzetten |
Lengte | 600; 750; 900; 1200; 2440; 5000 mm Overzetten |
Dikte | 15; 19; 25; 30; 35 mm Overzetten |
Dikte van versleten laag (bovenlaag) | 0.1 in |
Kwaliteit | FRST CLASS |
Eindig | AA |
Certificatie | FSC |
Packaging & Delivery
Packaging Details Packing details: Carton+Pallet Dimension (mm) PCS/carton Ctn/pallet Pallets/20'FCL Sqm/20' FCL ***** Port Ho Chi Minh port SS Resources supply bigbest Acasia wood flooring from Viet nam Material: Acasia wood Acaica wood flooring, S4S, T&G, KD/worktops table |
Incoterm | FOB - vrij aan boord Land Vietnam |