• Aanvraag
    18208556
    2020-07-11

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Polen
Streek województwo pomorskie

Hoeveelheid 40 vrachtwagenlading per jaar
Diameter 6 mm
Asgehalte 0,40 %
Vochtgehalte 7,029 %

Koopt van: Wereldwijd

Inkoper