18178242
    2020-07-17

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Oostenrijk

Volume 500 - 1000 Ton per maand
Soort Spar (Abies alba)
Diameter 6 mm

Verkoopt aan: Italië, Duitsland